इष्टु बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा बर्तौला

हेटौंडा, संस्थागत विद्यालय शिक्षक युनियन (इष्टु) बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा सुदिप बर्तौला चयन भएका छन् । शनिबार भएको इष्टुको पहिलो बागमती प्रदेश अधिवेशनबाट नयाँ कार्य समिति चयन भएको हो ।

समितिको उपाध्यक्ष शोभा बास्तोला पंगेनी (चितवन), शंकर पौडेल (काठमाडौं), नारायण चालिसे (काठमाडौं), विष्णु आले (ललितपुर), सचिव सिएम रिमाल (मकवानपुर), सहसचिवमा कृष्णप्रसाद गौतम (काठमाडौं), कोषाध्यक्षमा शिक्षाराज अधिकारी (चितवन) चयन भएका छन् ।

प्रदेश समितिको सदस्यमा स्वर्णलाल गुरुङ, सुचित कुमार ठाकुर, सरोज श्रेष्ठ, नारायण चापागाई, महेश कुमार श्रेष्ठ, नवराज धरेल, पुरुषोत्तम खनाल, विमला शाह, प्रल्हाद गिरी, पूण्यशिला श्रेष्ठ, बुद्ध सापकोटा, शोभा न्यौपाने र धनन्जय जोशी चयन भएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबर

Back to top button