बढुवा भएका कर्मचारीलाई नियुक्तीपत्र दिंदै मुख्यमन्त्री

हेटौंडा, २५ असार वाग्मती प्रदेश सरकारले प्रदेशमा प्रदेशकै कर्मचारी राख्ने उदेश्यका साथ पहिलो पटक ११ औं तहमा बढुवा कर्मचारीलाई प्रदेशका मुख्यमन्त्री शालिकराम जम्कट्टेलले नियुक्ती पत्र दिंदै पदस्थापन गराउनभएको छ ।

प्रदेश सरकारले बढुवा गरेको कर्मचारीहरु डा. चन्द्र प्रसाद लुइँटेल र पुर्ण बाहादुर दर्जीलाई मुख्यमन्त्री जम्कट्टेलले नियुक्तिपत्र दिनुभएको हो । प्रदेशको सरकारको बैशाख ११ गतेको निर्णय अनुसार प्रदेश लोक सेवा आयोग, वाग्मती प्रदेशले रिक्त पदहरूमा बढुवा समितिको निर्णय अनुसार योग्यताक्रमका उम्मेदवारहरूलाई बढुवाका लागि सिफारिस गरेको थियो ।

प्रदेश निजामती सेवा ऐन, २०७९ को दफा ४३ को प्रयोजनको लागि यो सूचना प्रकाशित गरेर बढुवामा सिफारिस गरिएको मुख्यमन्त्री कार्यालयले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित खबर

Back to top button